Styret i Nøtterøy  Historielag
Verv Navn På valg Telefon E-post
Leder Gisle Bjørnstad 2018 93 09 10 00 gisle@bjornstad.biz
Nestleder Svein Øksenholt 2019 97 50 63 69 sveioeks@frisurf.no
Sekretær Dag Mikkelsen 2019 47 17 85 80 da-mik@online.no
Kasserer Jon Pande 2018 45 26 25 46 jonpande@broadpark.no
Styremedlem Stein Engh 2019 928 58 988 stein@enghs.no
Styremedlem Tone Meier 2018 95 80 44 59 tone@hermanmeier.com
Styremedlem Lise Sandereid 2019 41 55 13 71 lise.sandereid@gmail.com
Styremedlem Vigdis Kittang Ramstad 2018 97 76 45 15 rektorvigdis@hotmail.com
Styremedlem Ragnar Gunnarsen 2018 97 59 10 53 ragnargunnarsen@live.no
Valgkomitéen i  Nøtterøy Historielag      
Verv Navn På valg Telefon E-post
Medlem Grethe Marie Christensen 2019 91 36 14 80 grethemc@gmail.com
Medlem Hans Jørgen Hanssen 2019 47392566 hans.jorgen.hansen1@sf-nett.no
Medlem Inger Johanne Østgård 2018 90 77 35 60 ingerjohanneostgard@yahoo.no
Redaksjonskomitéen  for Njotarøy      
Verv Navn   Telefon E-post
Leder Signar Idland 92 84 47 95 signar_idland@yahoo.no
Medlem Kari Tatjana Joukoff 92 64 01 22 kasc111@gmail.com
Medlem Per Fredrik Velde 48 42 01 46 pevelde@online.no
Medlem Svein Lundby 90 89 91 08 sveinlundby@gmail.com
Medlem Tom Brodin 95 99 34 58 tom@brodin.no
Markedsgruppe  Njotarøy      
Verv Navn   Telefon E-post
Leder Dag Mikkelsen 47 17 85 80 da-mik@online.no
Medlem Jon Pande 45 26 25 46 jonpande@broadpark.no
Medlem Stein Engh 928 58 988 stein@enghs.no
Medlem Tone Meier 95 80 44 59 tone@hermanmeier.com
Medlem Trine Langemyr
Informasjons- og  webkomitéen      
Verv Navn   Telefon E-post
Web-redaktør Richard Fossum 91 60 33 11 rich-fos@online.no
Medlem Einar M. Hay-Hansson 92 46 61 44 einar@hay-hansson.com
Programkomitéen        
Verv Navn   Telefon E-post
Medlem Lise Sandereid 41 55 13 71 lise.sandereid@gmail.com
Leder Svein Øksenholt 97 50 63 69 sveioeks@frisurf.no
Medlem Tore Dyrhaug 47 62 96 05 bdyrhaug@online.no
Samlingsgruppen        
Verv Navn   Telefon E-post
Medlem Svein Hermansen
Medlem Bente Dyrhaug 91 72 67 80 bdyrhaug@online.no
Leder Svein Øksenholt 97 50 63 69 sveioeks@frisurf.no
Medlem Jon Pande
Styret for Stiftelsen  Fagertun      
Verv Navn På valg Telefon E-post
Leder Tor W Carlstedt (NH) 2018 95 17 89 79 torcarls@gmail.com
Medlem Gisle Bjørnstad (NH) 2019 93 09 10 00 gisle@bjornstad.biz
Medlem Helge Th Andersen (NH) 2017 91 31 88 64 helge_andersen@hotmail.com
Medlem Tor Hafli (NK) 2018 97 68 74 60 tor.hafli@notteroy.kommune.no
Medlem Arne Steinsbø (NH) 2018 90 63 50 03 Arne.stensb@sf.nett.no
Medlem Harald Bakke (NH) 2018 95 22 44 12 haraldba@online.no
Varamedlem Hilde Kari Maugesten (NK) 2018 91 50 65 11 hildekari.maugesten@notteroy.kommune.no
Varamedlem Tore Sten Gjertsen (NK) 2018 91 17 27 10 tore.sten.gjertsen@sf-nett.no
Varamedlem Grethe M. Christensen(NH) 2019 91 36 14 80 grethemc@gmail.com
Varamedlem Anne M. Lillielien Porter(NH) 2018 45 20 30 84 amlilly50@hotmail.com
Brukerutvalget på   Fagertun
Leder Vigdis Kittang Ramstad rektorvigdis@hotmail.com
Medlem Grethe Marie Christensen
Medlem Kari-Lise Voldstad
Medlem Ragnar Gunnarsen
Nøtterøy Historielag Håndverksgruppe
Leder  Ragnar Gunnarsen  97591053  ragnargunnarsen@live.no
Medlem  Kåre Egtvedt
Medlem  Kari Lise Voldstad
Medlem  Kristin H Tingvoll
Representant Fagertun  Tor Carlstedt
Arrangementsansvarlige  medlemsmøter
Leder  Ragnhild Freberg
Medansvarlige  styret
Arrangementsansvarlig  Dugnad på Hella
Leder  Tone Meier 95 80 44 59  tone@hermanmeier.com
Medansvarlige  styret
Søknadsgruppe
Leder  Stein Engh 92 85 89 88  stein@enghs.no
Medlemsvervegruppe
Gisle Bjørnstad
Stein Engh
Komite for rehabilitering   og synliggjøring  av vindfløyen  på Ramberg
Leder  Stein Engh 92 85 89 88  stein@enghs.no
Medlem  Ragnhild Freberg
Medlem  Richard Fossum
Regnskapsfører  Trine Langemyr
Revisor  Morgan Johnsen